Blog

Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem oraz inspiracjami. Materiały, które publikujemy na naszym blogu to prawdziwe i wartościowe treści, które mogą ułatwić Ci podjęcie pewnych decyzji lub zaplanować lepiej remont czy wykończenie Twojego mieszkania. Jeśli masz jakieś pytanie związane z tematem wykończenia wnętrza, napisz do nas. Postaramy się pomóc Tobie, a przy okazji może powstanie w tym temacie wpis na blogu.

Mała łazienka – modna na 4 sposoby

Mała łazienka – modna na 4 sposoby

Cztery łazienki w jednym domu to nie lada wyzwanie dla projektantów wnętrz! Tym bardziej, że każda z nich miała niewielkie wymiary, inny układ, a w niektórych czekały na nas okno i skosy. Wytyczne od inwestora były jasne – łazienki miały być nowoczesne i funkcjonalne oraz miał je łączyć wspólny, podobny motyw.

Biel i drewno – idealne połączenie do nowoczesnych wnętrz.

Biel i drewno – idealne połączenie do nowoczesnych wnętrz.

Jeden z najbardziej neutralnych i uniwersalnych kolorów i jeden z najciekawszych motywów inspirowanych naturą, czyli duet biel i drewno. Uwielbiany przez projektantów i architektów, ale również przez właścicieli domów i mieszkań. Wszystko za sprawą niezwykłej...

Umów się na spotkanie

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, podczas którego omówimy dalsze kroki współpracy.

Zadzwoń:

+48 537 636 795

Napisz:

marcinp@comex.waw.pl
projekty@comex.waw.pl

15 + 12 =