Nasze realizacje

Wykonane przez nas remonty i wykończenia domów oraz mieszkań pod klucz. Sprawdź ostatnie projekty i przekonaj się, w jaki sposób odmieniliśmy wnętrza naszych dotychczasowych klientów.

 

Taras wentylowany – idealne miejsce na relaks!

Taras wentylowany – idealne miejsce na relaks!

Tarasy wentylowane posiadają wiele zalet, dzięki którym nasi klienci coraz częściej decydują się na to rozwiązanie. Głównymi plusami są łatwy montaż, brak mokrych prac, szybkość realizacji, jakość na długie lata i nowoczesny wygląd.   Oferta systemów tarasowych jest...

Remont mieszkania na warszawskich Bielanach

Remont mieszkania na warszawskich Bielanach

Remont mieszkania na warszawskich Bielanach.Stylowa kamienica z lat 60. wymagała wyjątkowej oprawy wewnątrz jednego z mieszkań. Remont mieszkania miał na celu zarówno odświeżenie wnętrza i naprawę zniszczeń spowodowanych dotychczasową eksploatacją, ale również...

Mieszkanie w męskim stylu.

Mieszkanie w męskim stylu.

Projekt mieszkania w męskim stylu. Ciemne meble i dodatki doskonale komponujące się z jasnymi ścianami i zasłonami. Nowoczesne rozwiązania, komfort i elegancja.

Piętrowy dom na przedmieściach Warszawy

Piętrowy dom na przedmieściach Warszawy

Projekt piętrowego domu na przedmieściach Warszawy. Zgodnie z życzeniem klientów wnętrze domu ma być nowoczesne i przytulne. Musi odpowiadać potrzebom całej rodziny.

Jeśli podobają Ci się nasze projekty i realizacje, szukasz firmy, która profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swoich klientów, przejdź do oferty pakietów wykończenia wnętrz pod klucz. Z pewnością znajdziesz pakiet dopasowany do swoich potrzeb.

Umów się na spotkanie

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, podczas którego omówimy dalsze kroki współpracy.

Zadzwoń:

+48 537 636 795

Napisz:

marcinp@comex.waw.pl
projekty@comex.waw.pl

10 + 4 =

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do grona naszych odbiorców i obserwuj nasze strony w mediach społecznościowych.