Nasze realizacje

Wykonane przez nas remonty i wykończenia domów oraz mieszkań pod klucz. Sprawdź ostatnie projekty i przekonaj się, w jaki sposób odmieniliśmy wnętrza naszych dotychczasowych klientów.

 

Mała łazienka – modna na 4 sposoby

Mała łazienka – modna na 4 sposoby

Cztery łazienki w jednym domu to nie lada wyzwanie dla projektantów wnętrz! Tym bardziej, że każda z nich miała niewielkie wymiary, inny układ, a w niektórych czekały na nas okno i skosy. Wytyczne od inwestora były jasne – łazienki miały być nowoczesne i funkcjonalne oraz miał je łączyć wspólny, podobny motyw.

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowoczesny dom pod Warszawą

Całkowicie nowy dom aż prosił się o nowoczesną aranżację. Jednak zgodnie z wizją właścicielki, przestrzeń miała obfitować w dekoracyjne smaczki, które będą nawiązywać do klasycznego stylu.

Projekt mieszkania biznesowego Warszawa

Projekt mieszkania biznesowego Warszawa

Nowoczesne, jasne, przytulne - takie były założenia, którymi kierowaliśmy się przy projektowaniu tego mieszkania. Nieoczywiste kolory mebli kuchennych, kanapy, ciekawy wzór tapety sprawiły, że mieszkanie zyska również niepowtarzalny charakter. Łososiowa kanapa ożywia...

Jeśli podobają Ci się nasze projekty i realizacje, szukasz firmy, która profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swoich klientów, przejdź do oferty pakietów wykończenia wnętrz pod klucz. Z pewnością znajdziesz pakiet dopasowany do swoich potrzeb.

Umów się na spotkanie

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, podczas którego omówimy dalsze kroki współpracy.

Zadzwoń:

+48 537 636 795

Napisz:

marcinp@comex.waw.pl
projekty@comex.waw.pl

2 + 15 =

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do grona naszych odbiorców i obserwuj nasze strony w mediach społecznościowych.