Tarasy wentylowane posiadają wiele zalet, dzięki którym nasi klienci coraz częściej decydują się na to rozwiązanie. Głównymi plusami są łatwy montaż, brak mokrych prac, szybkość realizacji, jakość na długie lata i nowoczesny wygląd.

 

Taras wentylowany płyty zolfo Italgraniti stól jadalnia na taraie systemy tarasowe

Oferta systemów tarasowych jest tak duża, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Różne style, różne kolory, motywy i rodzaje powierzchni pozwolą Ci na zaprojektowanie tarasu o dowolnym charakterze. Na potwierdzenie naszych słów chcemy pokazać Ci jedną z naszych ostatnich realizacji, którą mieliśmy przyjemność zaprojektować. To efektowny taras w Płońsku, na którym zastosowany został system tarasu wentylowanego na podporach regulowanych. 

Płyty Zolfo od Italgraniti w formacie 60x60x2 cm zapewniły na całej powierzchni delikatną, beżową grafikę kamienia. Wzór jest tak uniwersalny i ponadczasowy, że właściciele mogli wybrać wiele różnych wariantów dekoracyjnych. Zdecydowali się na zachwycający minimalizm, który pozwolił na podkreślenie naturalnego oświetlenia i okolicznych widoków. Rośliny doniczkowe oraz tekstylne i rattanowe elementy dodatkowo ocieplają całą przestrzeń.

Całość wygląda naprawdę świetnie! 

Czy Ty również chcesz odmienić swój taras albo balkon? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy

 

 

Taras wentylowany płyty zolfo Italgraniti systemy tarasowe
Taras wentylowany płyty zolfo Italgraniti systemy tarasowe