Pakiety
Wykończenie pod klucz mieszkania domu.

Oferowane pakiety gwarantują wykończenie pod klucz każdego domu
i mieszkania. Zawierają szeroki wachlarz wysokiej jakości materiałów wykończenia wnętrz oraz ujmują niezbędne prace remontowe.
Wybierz pakiet dla siebie i zapomnij o stresie związanym z remontem.

Oferujemy Państwu pięć pakietów wykończeniowych. Pakiety dotyczą mieszkań i domów w stanie deweloperskim i gwarantują wykończenie pod klucz. W ramach podstawowego pakietu otrzymują Państwo niezbędną dokumentację dotyczącą układu funkcjonalnego mieszkania i układu ścian. Dokumentację instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, układu podłóg, wykończenia ścian, rzutu łazienki, widoku ścian łazienki oraz propozycję rozkładu mebli i sprzętu. Im wyższy pakiet, tym wyższy zakres usług oraz proponowanych materiałów.
Pakiety obejmują prace takie jak:
– wykończenie ścian – malowanie, hydroizolacja oraz układanie płytek;
– wykończenie podłóg – ułożenie paneli, płytek ceramicznych i montaż listew przypodłogowych;
– montaż armatury i ceramiki sanitarnej w łazience;
– malowanie sufitów;
– drzwi wewnętrzne – montaż drzwi i klamek;
– zapewnienie i dostawę niezbędnych materiałów wykończeniowych.

Pakiet RENT został stworzony właśnie z myślą o wszystkich, którzy zakupili nieruchomość inwestycyjną, która później ma przynosić zyski z tytułu najmu. Co zawiera ten pakiet?
Szeroki wybór produktów w stonowanych, bazowych kolorach, które łatwo dopasujesz do wnętrz w różnych stylach i które z powodzeniem udekorujesz bardziej zdecydowanymi ozdobami.
Materiały wykończeniowe, które charakteryzują się estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim wytrzymałością, odpornością i wysoką jakością.


Mieszkanie z pewnością będzie przygotowane na użytkowanie przez wiele różnych osób, co jest charakterystyczne dla wnętrz przeznaczonych na wynajem.

Wykończenie pod klucz mieszkania domu. Pakiet pod klucz. Pakiet Rent
Wykończenie pod klucz mieszkania domu. Pakiet pod klucz. Pakiet Smart

To podstawowa, ale szeroka oferta materiałów wykończeniowych. Znajdziesz tu różne rodzaje i kolorystyki okładzin podłogowych oraz ściennych (panele, panele laminowane, farby i płytki ceramiczne). Zostały one dobrane tak, by swoją jakością pozwalały na wieloletnie, bezpieczne użytkowanie, bez obaw o usterki, czy awarie. Do dyspozycji masz również pełne wyposażenie łazienek, w skład którego wchodzą artykuły najlepszych firm – wanny, brodziki, kabiny prysznicowe, stelaże wc, armatury, umywalki i szafki. Oferujemy też drzwi w różnych kolorach i modelach, dzięki czemu na pewno dobierzesz je do stylistyki Twojego wnętrza.

Pakiet Smart to ekonomiczna, ale jednocześnie ciekawa i dobra jakościowo opcja.

W tej ofercie znajdziesz jeszcze więcej materiałów wykończeniowych! Została ona poszerzona między innymi o dodatkowe okładziny podłogowe (panele winylowe), bogatszą gamę dekorów ściennych, większe formaty płytek ceramicznych, czy dodatkowe kolory i modele drzwi. Większy wybór elementów wyposażenia łazienek (wanien, kabin prysznicowych, brodzików, umywalek, armatury) od najlepszych producentów i dystrybutorów pozwoli na jeszcze lepszą możliwość personalizacji wnętrza i dostosowania go do Twoich wymagań i Twojego stylu.

Pakiet Comfort to jeszcze większy wybór dla lepszego oddania Twojego charakteru wnętrza.

Wykończenie pod klucz mieszkania domu. Pakiet wykończenia Comfort. Wykończenie pod klucz.
Wykończenie pod klucz mieszkania domu. Pakiet pod klucz. Pakiet Prestige.

Ta oferta będzie dla Ciebie idealna, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produktach oraz najmodniejszym designie. Pakiet ten został uzupełniony o ofertę najlepszych europejskich producentów, dlatego możesz wybrać między innymi (poza elementami dostępnymi w poprzednich wariantach) zachwycające deski podłogowe, duże formaty płytek (120×120 cm) i nowości produktowe (płytki ceramiczne, panele podłogowe, czy dekoracje ścienne). Artykuły wykończenia łazienkowego zostały uzupełnione o nowoczesne i ciekawe wzorniczo elementy, takie jak np. kolorowe umywalki, czy armaturę w kolorze złota i eleganckiej czerni. Ten pakiet pozwoli Ci na stworzenie modnego i szykownego wnętrza.

Pakiet Prestige to najwyższa jakość dla Twojego wnętrza.

To pakiet dopasowany do Twoich potrzeb – tylko Twoich! Nie musisz ograniczać się do proponowanych przez nas produktów, ale możesz puścić wodze fantazji i urządzić swoje wnętrze dokładnie tak, jak chcesz. W tej ofercie masz nieograniczone możliwości produktowe i kolorystyczne, które wspólnie przeobrazimy w indywidualnie dobrany projekt pomieszczeń. Jeśli marzysz o niepowtarzalnym wykończeniu wnętrz, a w innych ofertach nie znalazłeś materiałów, które spełniają Twoje wymagania – jesteś we właściwym miejscu.

 Znajdziemy dokładnie to, czego potrzebujesz, by stworzyć wnętrze z Twoich marzeń!

Pakiet wykończenia Individual. Pakiet dostosowany do wysokich wymagań. Z tym pakietem stworzysz niepowtarzalne wnętrze z najwyższej jakości materiałami i rozwiązaniami.

Umów się na spotkanie

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, podczas którego omówimy dalsze kroki współpracy.

Zadzwoń:

+48 537 636 795

Napisz:

marcinp@comex.waw.pl
projekty@comex.waw.pl

9 + 15 =

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do grona naszych odbiorców i obserwuj nasze strony w mediach społecznościowych.